İLETİŞİM

an image

YAMAN KARDEŞLER

0 ve 2.El Ev Eşyası , Büro Mobilyaları,
Spor Aletleri , Beyaz Eşya,Alınır-Satılır

Tel : 0-312-312 77 69 
     0312 311 6132
Cep: 0-532 - 215 61 63

Merkez: Çalıkuşu Sokak No:1 Ulus - Opera - Ankara

Şube 1 Adres :
İtfaiye Meydanı Yenice Mahallesi Temmuz Sokak No : 13/A (Mutlu Piknik Yanı)

Opera / Ankara

Anasayfa

ANKARADA İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ , Ankara'da sıfır-ikinciİ el eskiİ eşyalarınız alınır. Her eşyanızı değerlendiriyoruz. Hem alıyor hem de satıyoruz. (Nakliyat taşıma işlemleri bize aittir). Eski eşyanızmı var satacaksanız burdayız aramanız yeterli.

AKLINIZA GELEN TÜM EŞYALARI DEĞERİNDE ALIYORUZ HEMDE EVİNİZDEN PEŞİN PARAYLA ... Ürün çeşitlerimiz Koltuk takımları OTURMA GRUPLARI Kanepeler Çekyatlar Yatak odaları Yemek odaları Beyaz Eşyalar buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası Tv-Plazma-Lcd Pc-Laptop Büro mobilyası Cafe Cafeterya esyalarınız baza yatak Ankara'da eski eşyalarınız sıfır ikinci el ev büro ofis mobilyalarınız alınır 0532 215 61 63 -- 0312 312 77 69 Heman bizi arayın. 

Gerektıgınde yurdun tüm illerinde alım satım yapıyoruz semt il ilçe bizim için farketmez aklınıza gelecek tüm eşyalarınız yerınden alınır. Ankara'nın her semtinden bütün ikinci el, sıfır ve çeyizlik alınmış her türlü beyaz eşyalarınızı; Buzdolabı, Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Set üstü ocak, Fırın, Fırınlı ocak, Kombi, Diffiriz v.s. Mobilyalarınızı; Yemek odası, Yatak odası, Oturma grupları, Kenepeler, Halılarınız, Perdeleriniz, Genç odaları, Çocuk odası, Yatak, Baza, Çalışma masası, Gardolap, Şifonyer, Ayakkabılık v.s. Büro ve Ofis eşyaları, Santraller, Fax, Bilgisayar Büro mobilyaları, Klimalar, Elektronik eşyalarınız, Laptoplar, PC, LCD'leriniz, Plazmalarınız, Müzik setleri, Televizyonlarınız, Dvd. Kamera, Projeksiyon v.s. Cafe ve Lokanta malzemeleri, Masa, Sandalyeleriniz. Sıfır ve ikinci el el dokuması halılar ve halılar, Antika Eşyalarınız, Market, Kasap, Bakkal dolapları ve malzemeleri, Meşrubat dolapları ve rafları, Tost makinaları, Elektronik Teraziler, Kuruyemiş malzemeleri v.s. v.s. Kısacası Her türlü 2. el ve sıfır Eşyalarınız Alınır.